poniedziałek, 10 października 2011

Z cyklu miejsca: Stadion Narodowy

Jak obiecałam - fotorelacja z dnia otwartego na Stadionie Narodowym, który miał miejsce 2 października 2011 roku. Z racji, że tego samego dnia miało miejsce Biegnij Warszawo (zresztą opisane poniżej) zdjęć jest niewiele i zdecydowanie pozostał mi niedosyt.
Mam nadzieję, że będzie mi jeszcze dane w niedalekiej przyszłości odwiedzić to miejsce, bo jakie by nie były opinię na temat architektury i ogólnego wrażenia estetycznego Stadionu, przez najbliższych pare(naście) lat będzie pełnił rolę głównej wizytówki sportowej Stolicy.
Proszę Państwa - Stadion Narodowy:wtorek, 4 października 2011

Z cyklu wydarzenia: Biegnij Warszawo 2011

W minioną niedzielę odbył się już 3ci z rzędu wydarzenie popularyzujące aktywną formę wypoczynku Biegnij Warszawo. Do biegu na dystansie 10 kilometrów zarejestrowało się 10 500 uczestników, natomiast do grupy aktywnie kibicującej - 3 000.

Zdjęć tym razem nie będzie dużo i za to z perspektywy maszerującego (głównie autorstwa mojej mamy).
Osobiście postanowiłam podjąć się wyzwania /dla mnie nie małego, gdyż do kwietnia tego roku z bieganiem miałam niewiele wspólnego/, na metę wbiegłam z uśmiechem na twarzy i z niewątpliwą chrapką na więcej.
(Uwaga! Pozytywna energia mocno zaraża!!) 

Dla ciekawych w sieci jest masa zdjęć z imprezy m.in. TU albo TU na których można się szukać. Ja osobiście szybko się poddałam ;)
Osobiście moje ulubione zdjęcie :)


P.S. Następny post już w nie tak odległym terminie, obiecuję. Będzie krótkie sprawozdanie z dnia otwartego na Stadionie Narodowym, które również udało mi się zaliczyć tego samego dnia ;)